گفته می شود که باشگاه منچستر یونایتد مذاکرات خود را برای جذب ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید یعنی توماس لمار را آغاز کرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 توماس لمار یکی از بازیکنانی بود که پس از درخشش در موناکو چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به او دوخته شد. این ستاره فرانسوی تا آستانه انتقال به آرسنال نیز پیش رفت اما نهایتاً در سال ۲۰۱۸ لالیگا و اتلتیکو مادرید را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

لمار که با امیدواری زیاد و به منظور درخشش راهی اتلتیکو مادرید شده بود، تا به اینجا نتوانسته روزهای خوبی را در این تیم اسپانیایی تجربه کند. در فصل جاری اوضاع برای ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید بدتر از قبل شده و او در بیشتر بازی ها روی نیمکت تیم دیگو سیمئونه نشسته است.

وضعیت نه چندان خوب توماس لمار باعث شده که شایعات زیادی درباره جدایی او از اتلتیکو مادرید در تابستان پیش رو به گوش برسد. اخیرا گفته شد که تاتنهام و ژوزه مورینیو به دنبال جذب این ستاره فرانسوی هستند. حالا به نظر می رسد که منچستریونایتد نیز وارد رقابت برای جذب این بازیکن ۲۴ ساله شده است.

همچنین گفته شده که هفته گذشته مسئولان منچستریونایتد مذاکرات را برای جذب ستاره فرانسوی منچستریونایتد با نمایندگان این بازیکن آغاز کرده اند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.