فرتاک ورزشی، فدریکو پاستورلو، مدیر برنامه ایتالیایی از روند انتقال روملو لوکاکو به اینتر پرده برداشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در تابستان سال گذشته به نظر می رسید فاصله ای تا نهایی شدن انتقال روملو لوکاکو از یونایتد به یوونتوس وجود ندارد، اما عدم موافقت پائولو دیبالا به رفتن به منچستریونایتد در نهایت باعث برهم خوردن این توافق و حضور روملو لوکاکو در لباس اینتر شد. فدریکو پاستورلو مدعی شد لوکاکو می خواسته راهی تیمی شود که هوادارانش عاشق او باشند و این اتفاق در اینتر رخ داده است.

فدریکو پاستورلو گفت: "روملو لوکاکو علاقه داشت لیگ برتر را ترک کند، او نیاز داشت هواداران عاشق او باشند، این فاکتور برای روملو اهمیت زیادی داشت و بلافاصله احساس گرم تری از سوی هواداران اینتر نسبت به یوونتوس دریافت کرد.

شاید یوونتوس باشگاه بهتری بود، اما این انتقال برای اینتر می توانست به مثابه نقطه عطفی باشد و روملو لوکاکو نیز خیلی زود با استقبال و عشق هواداران اینتر مواجه شد. البته باید بگویم عدم توافق بین پائولو دیبالا و منچستریونایتد برای انتقال لوکاکو به اینتر تعیین کننده بود. بدون شک، این بزرگترین معامله دوران کاری من بود.

ما مجبور شدیم کاری کنیم یونایتد متوجه شود لوکاکو علاقمند به انتقال به تیم دیگری است. همچنین استیون ژانگ و آنتونیو کونته نیز با بالا بردن پیشنهاد و رساندن آن به حداقل خواسته طرف مقابل، نقش مهمی در این انتقال ایفا کردند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.