میلان یوویچ، پدر لوکا یوویچ، ستاره صربستانی رئال مادرید معتقد است که پسرش مرتکب هیچ اشتباهی نشده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 با وجود این که لوکا یوویچ پیش از سفر به صربستان برای حضور در مراسم جشن تولد نامزدش تمام تست های پزشکی مربوط به ویروس کرونا را پشت سر گذاشته بود اما با این وجود انتقادات زیادی نسبت به خارج شدن او از اسپانیا مطرح شد چرا که یوویچ در معرض بازیکن بسکتبال رئال مادرید که تست کرونایش مثبت شده بود، قرار داشته است.

یوویچ حالا در صربستان نیز حاشیه ساز شده و اخیراً صحبت‌هایی در مورد مجازات احتمالی او از سوی سران دولتی مطرح شده است. با این وجود پدر این بازیکن معتقد است که پسرش مرتکب هیچ گونه اشتباهی نشده است. میلان یوویچ در این باره گفت: " لوکا دوبار آزمایش کرونا داده که پاسخ هر دو آنها منفی بوده است. به همین دلیل بود که او فکر کرد که می تواند به صربستان سفر کند. حالا اما به نظر می‌رسد که او یک مجرم است. اگر لازم باشد به زندان هم خواهد رفت. "

پدر یوویچ در ادامه گفت: " من کاملاً با صحبت های نخست وزیر و رئیس جمهور صربستان موافق هستم اما تنها در صورتی که مقصر بودن لوکا ثابت شود. اگر کار اشتباهی کرده بود واقعا از چنین تصمیماتی حمایت می کردم اما او بعد از آمدن به بلگراد در خانه مانده است. برخی عکس‌هایی که از او و نامزدش منتشر شده مربوط به کشور اسپانیا است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.