بعد از انجام دو تست تشخیص کرونا

مهاجم آرژانتینی یوونتوس بعد از آنکه تست کرونایش منفی بود قرنطینه را شکست تا بتواند به کمک مادر بیمارش برود.

به گزارش فرتاک ورزشی، چند روز قبل این خبر منتشر شد گونزالو ایگواین ستاره آرژانتینی تیم یوونتوس با وجود اینکه باید مانند دیگر بازیکنان این تیم در قرنطینه باشد اما او قرنطینه را شکست.

حالا اما مشخص شده که ایگواین به دلیل بیماری مادرش مجبور به ترک قرنطینه شده است. براساس گزارشی از ایلجورناله ایتالیا ایگواین در حالی از قرنطینه خارج شده که مادرش دچار بیماری بوده و حال خوبی نداشته است. البته مادر این ستاره آرژانتینی به کرونا مبتلا نیست وبه بیماری سرطان مبتلا است.

مهاجم یوونتوس البته در این مدت قرنطینه دوبار تست کرونا داده که هر دوبار تست ها منفی بوده است و بعد از انجام تست دوم وقتی مشخص شد او بیمار نیست به این دلیل که باید در این شرایط در کنار مادرش باشد از قرنطینه بیرون آمد.

مادر این ستاره آرژانتینی نیز بعد از اینکه پسرش با وجود حواشی به وجود آمده پیش او رفت پستی در فضای مجازی منتشر کرد و نوشت:" از آدم های حیله گر اصلا خوشم نمی آید. یک عده ای منتظر هستند تا حالت بد باشد و آن موقع ضربه بزنند. فقط موقعی متوجه می شویم که اصل مهم زندگی چیست که حالمان بد باشد. آن موقع است که دلمان برای خورشید صبح تنگ می شود."

dzCDtRIDy8Xr

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.