باشگاه یوونتوس ماه گذشته مذاکراتی با مارسلو مدافع چپ برزیلی رئال داشت و به او پیشنهادی 4 ساله نیز ارائه داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

به نقل از مارکا، مارسلو همچنان مورد توجه باشگاه یوونتوس قرار دارد و باشگاه تورینی قصد دارد تابستان پیش رو هر طور که شده ستاره برزیلی را از رئال جدا کند.

مدافع برزیلی که فصل جاری تا حد زیادی قافیه را به "فرلاند مندی"، خرید فرانسوی جدید رئال باخته، جدایی از رئال را در برنامه هایش قرار داده است. هرچند ماه گذشته او توانست به ترکیب اصلی رئال برگردد و حتی در ال کلاسیکو از بهترین های تیمش بود ولی بعید به نظر می رسد که زیدان فصل بعد نیز روی مارسلو حساب ویژه ای باز کند.

مارسلو چندین پیشنهاد خوب نیز دارد که بهترین شان از یوونتوس است. باشگاهی که سال 2018 رونالدو را از رئال به خدمت گرفت. تابستان گذشته مائوریتزیو ساری سرمربی یوونتوس، از سران باشگاه خواسته بود تا مارسلو را جذب کنند اما مدافع 31 ساله در نهایت ترجیح داد در رئال بماند و برای باز پس‌گیری جایگاهش بجنگد.

DyCsgBfMWbdL

امروز نشریه لا استامپا فالش ساخت که ماه گذشته و قبل از اپیدمی کرونا، نماینده های یوونتوس با مارسلو در مادرید دیداری داشتند و به وی قراردادی 4 ساله ارائه دادند. دو سال از قرارداد مارسلو با رئال باقیمانده و ستاره برزیلی هنوز پاسخی به پیشنهاد یوونتوس نداده است.

او اگر راهی یوونتوس شود، رقیبانی چون الکس ساندرو و ماتیا دی شیلیو را پیش رو خواهد داشت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.