طرح پیراهن های اول، دوم و سوم رئال مادرید برای فصل آینده منتشر شد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 هنوز مشخص نیست که سرنوشت فصل جاری چه خواهد شد و کرونا همه لیگ ها را به تعطیلی کشانده ولی وبسایت فوتی هدلاینز کیت فصل 21-2020 رئال مادرید را افشا کرد.

طبق تصاویر منتشر شده، پیراهن اول رئال مثل همیشه به رنگ سفید خواهد بود و کمپانی آدیداس و شرکت هواپیمایی امارات نیز اسپانسرهای اصلی این تیم هستند و نشان شان روی پیراهن به چشم می خورد. در پیراهن جدید، سرآستین ها طرح دار است و به رنگ صورتی و سرمه ای خودنمایی می کند. رنگ سه خط روی آستین و یقه نیز آبی است.

Así serán las camisetas del Real Madrid de la temporada 2020-21

پیراهن دوم رئال همانند فصل 15-2014 به رنگ صورتی است. یقه، سه خط روی آستین و نیز رنگ نشان اسپانسرها نیز سفید است. سرآستین نیز همچون پیراهن اول طرح دار است ولی به رنگ آبی و سفید.

 

 

پیراهن سوم رئال نیز که قرار است بیشتر در بازی های دور از خانه لیگ قهرمانان استفاده شود، به رنگ مشکی است و روی پیراهن نیز طرح هایی به رنگ خاکستری دیده می شود. نشان اسپانسرها، یقه و سه خطر روی آستین نیز به رنگ صورتی خواهد بود.

 

 

همچنین از طرح پیراهنی که بازیکنان پیش از شروع بازی در ورزشگاه به تن خواهند کرد نیز رونمایی شد. پیراهنی با نوارهای آبی و صورتی. طراحی روی پیراهن، همان طراحی سرآستین پیراهن اول و دوم باشگاه است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.