ایکر کاسیاس، اسطوره باشگاه رئال مادرید، جذب کیلیان امباپه توسط رئال مادرید را یک انتقال فوق العاده برای این تیم تلقی می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بسیاری بر این عقیده هستند که دیر یا زود کیلیان امباپه از پاری سن ژرمن جدا خواهد شد و به رئال مادرید می پیوندد. با این حال امروز نشریه‌ آاس اسپانیا مدعی شد که به دلیل مشکلات پیش آمده در رابطه با تعلیق رقابت ها به خاطر شیوع ویروس کرونا، رئال مادرید قادر نخواهد بود در تابستان پیش رو برای جذب این بازیکن تلاش کند. با این حال آاس اعتقاد دارد که کهکشانی ها در سال ۲۰۲۱ این کار را انجام خواهند داد و امباپه جوان را سفیدپوش خواهند شد.

اسطوره باشگاه رئال مادرید یعنی ایکر کاسیاس اما از کیلیان امباپه به عنوان یک خرید فوق العاده برای این تیم یاد می‌کند. او در این باره می‌گوید: " اعتقاد دارم که امباپه یک بازیکن فوق‌العاده است. فکر می‌کنم که همه از میزان کیفیت و توانایی های او آگاه هستند. امباپه می‌تواند در کنار وینیسیوس درخشش فوق العاده برای رئال داشته باشد. حتی فکر کردن به این اتفاق نیز بسیار لذت بخش است."

کاسیاس همچنین درباره احتمال بازگشت به رئال مادرید برای قبول پست‌های مدیریتی و از این دست نیز گفت: " واضح است که دوست دارم که رئال مادرید برگردم. اگرچه ۵ سال از رئال که خانه ام بود دور بودم اما ۲۵ سال شگفت انگیز را در آنجا پشت سر گذاشتم. مطمئناً من روزی به رئال مادرید باز خواهم گشت."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.