لوییس فیلیپه در مورد شایعات انتقال به بارسلونا در تابستان امسال صحبت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

عملکرد درخشان لوییس فیلیپه در قلب خط دفاعی لاتزیو باعث شده بارسلونا برای خرید این مدافع 23 ساله و برزیلی اقدام کند. اما لوییس فیلیپه مدعی شد در حال حاضر تمام تمرکز روی لاتزیو است، اگرچه این شایعات باعث خوشحالی او شده و بیانگر عملکرد موفق این بازیکن محسوب می شود.

لوییس فیلیپه گفت: "این شایعات مرا هیجان زده می کند، زیرا این بدان معنی است که من عملکرد خوبی داشته و باشگاه های بزرگ نمایش های من تماشا می کنند. اما هرکسی که من را بشناسد ، داند که آرام هستم و به راحتی هیجان زده نمی شوم. من باید متمرکز مانده و تمام تلاش خود را برای لاتزیو انجام دهم زیرا این باشگاه که از روز اول اعتماد به نفس به من داده و از من حمایت کرده اند.

دو هدف اصلی من حضور در ترکیب تیم ملی برزیل در المپیک و جام جهانی است. من با احترام فراوان به هم تیمی هایم، تمام تلاشم را برای رسیدن به این اهداف انجام خواهم داد. من فکر می کنم که تعویق المپیک تصمیم درستی بود. البته من متخصص این زمینه نیستم، اما معتقدم که این تصمیم عادلانه بوده است."

لوییس فیلیپه که می تواند برای تیم ملی ایتالیا نیز بازی کند در این خصوص گفت: "من از هر آنچه ایتالیا به من داده بسیار سپاسگزارم. از روز اول حضورم در اینجا همه با من خوب رفتار کرده اند. من به ایتالیا، باشگاه، مردم و همه چیز علاقه زیادی دارم، اما من تصمیم گرفته ام برای برزیل بازی کنم، زیرا آنجا کشور من است."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.