فرانک لمپارد سرمربی چلسی از بازیکنانی که از ترس کرونا خواهان تعطیلی کامل لیگ برتر هستند دفاع کرده و گفت آنها نگران سلامت خودشان و خانواده‌هایشان هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی به دفاع از بازیکنانی پرداخت که از ترس مبتلا شدن به کرونا خواهان تعطیلی کامل لیگ برتر هستند و با شروع دوباره این فصل مخالفت می‌کنند. لمپارد می‌گوید این دسته از بازیکنان نگران سلامت خودشان و خانواده‌هایشان هستند. لمپارد البته متذکر شد که خودش و تیمش بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره فصل هستند.

چند روز آینده در تعیین تکلیف ادامه لیگ برتر تاثیر بسیار زیادی دارد. قرار است باشگاه‌های لیگ برتری این هفته روز دوشنبه برای تعیین تکلیف این فصل رای بدهند. لمپارد می‌گوید چلسی قصد دارد تمریناتش را از هفته آینده آغاز کند و بی‌صبرانه منتظر شروع دوباره رقابتها است. او اما می‌گوید در چند هفته آینده به شدت مراقب رفاه و سلامت بازیکنانش خواهد بود.

فرانک لمپارد در این باره گفت:" در حال حاضر بخش مهمی از شغل من این است که خودم را جای بازیکنان بگذارم و با آنها همدردی کنم. نمی‌شود گفت بچه‌ها، باید این طرفی برویم. چون ما در شرایطی هستیم که سابقه نداشته و کسی برای آن جواب قطعی ندارد".

سرمربی چلسی در ادامه گفت:" مساله این نیست که بازیکنها بخواهند دست به اعتصاب بزنند یا نخواهند تمرین کنند یا بخواهند با دیگران بحث و جدل کنند. این وضعیتی است که همه و خانواده‌هایشان را درگیر کرده".

لمپارد در ادامه توضیحاتش اضافه کرد:" بچه‌های من، و می‌دانم همه مربی‌های دیگر هم همین حرف را خواهند زد، بچه‌های من بچه‌های خوبی هستند. نیت آنها محافظت از خانواده‌هایشان است که نیت خوبی است. بازیکنان من بی‌صبرانه منتظرند که برگردند و فوتبال بازی کنند".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.