میکل آرتتا به بازی آینده تیمش مقابل برایتون امید زیادی دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

میکل آرتتا در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش در خانه برایتون  در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس ادعا کرد با وجود شکست سنگین اخیر مقابل منچسترسیتی هنوز به لندنی‌ها ایمان دارد.

 سرمربی تیم فوتبال آرسنال اظهار داشت: صحبت کردن در مورد شرایط فعلی خیلی مهم نیست. همه ما در حال سازگاری با این موقعیت هستیم. تجربه دیدار مقابل سیتی بسیار عجیب بود. از لحظه حرکت، چگونگی رسیدن به ورزشگاه و احساسی که در هنگام گرم کردن دارید، همه چیز متفاوت به نظر می‌رسید. می‌توانیم در مورد چیزهایی که برای بالا بردن سطح انگیزه لازم داریم، صحبت کنیم اما فکر نمی‌کنم شکست در بازی قبلی  مساله  بزرگی باشد.

او در ادامه افزود: باشگاه‌ها در حال حاضر پول زیادی را خرج می‌کنند  و برخی دیگر ممکن است بسیار محافظه کار باشند و قبل از حرکت وضعیت را ارزیابی کنند. موضع ما و باشگاه، حفظ جاه‌طلبی‌های سابق است.  تلاش خواهیم کرد و تمام توان خود را برای بهبود تیم خرج می‌کنیم. برخی بازیکنان را  حفظ می‌کنیم و به جلو حرکت خواهیم کرد.

آرتتا در پایان افزود:  شخصا با هر آنچه در اختیار دارم و با تمام وجود از لوئیس  دفاع خواهم کرد زیرا به  او اعتقاد دارم. مدافع ما  توانایی‌های زیادی به من نشان داده و باید در مورد او عادلانه‌تر عمل کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.