آاس در گزارشی مدعی شد در صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه رئال مادرید، رائول گارسیا در موقعیت آفساید قرار داشته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در طول فصل جاری رقابت‌های لالیگا انتقادات زیادی نسبت به نحوه داوری در این مسابقات و جانب داری از تیم‌های بزرگ مطرح شده است؛ موضوعی که طی هفته های اخیر در رابطه با رئال مادرید به اوج خود رسیده است.

یک اتفاق جنجالی در دیدار امروز رئال مادرید مقابل بیلبائو، انتقادات درباره جانب داری از این تیم را به اوج خود رساند تا جایی که حتی زین الدین زیدان نیز بعد از این بازی به شدت عصبانیت خود را از این صحبت ها نشان داد.

چند لحظه بعد از گل رئال مادرید از روی نقطه پنالتی، صحنه مشکوکی درون محوطه جریمه این تیم رخ داد و سرخیو راموس به شکلی نسبتاً شدید ساق پای رائول گارسیا را هدف قرار داد اما داور مسابقه و حتی VAR هیچ گونه خطای پنالتی تشخیص ندادند؛ موضوعی که در چند ساعت گذشته موج بزرگی از انتقادات را در فضای مجازی به همراه داشته است.

با این حال و در همین رابطه اما آاس ادعای جالبی را مطرح کرده است. این منبع اسپانیایی معتقد است که پیش از رسیدن توپ به رائول گارسیا و انجام خطا توسط سرخیو راموس، هافبک بیلبائو در منطقه آفساید قرار داشته و همین موضوع اعلام هرگونه خطا را منتفی می کند؛ اتفاقی که باعث می شود به نوعی رئال‌مادرید از این اتهام، حداقل در بازی مقابل بیلبائو تبرئه شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.