زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی 2-0 تیمش مقابل آلاوس از تیبو کورتوا به خاطر ثبت پنجمین کلین شیت متوالی تمجید کرد و گفت او در هر بازی استثنایی است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رئال مادرید دیشب میزبان آلاوس بود و با پیروزی 2-0 مقابل این تیم یک قدم دیگر به قهرمانی در فصل جاری لالیگا نزدیک‌تر شد. زین‌الدین زیدان سرمربی رئال در پایان بازی از تیبو کورتوا سنگربان تیمش تمجید کرد و گفت او در هر بازی رئال عملکردی استثنایی دارد.

تیبو کورتوا در بازی دیروز برای پنجمین مسابقه متوالی دروازه تیمش را بسته نگه داشت و موفق به ثبت کلین‌شیت شد. رئال با این پیروزی درحالیکه تنها سه بازی به پایان فصل باقی مانده موفق شد اختلافش با تیم دوم جدول بارسلونا را به 4 امتیاز برساند.

زیدان در پایان بازی دیشب از تیبو کورتوا که در جریان مسابقه چهار سیو انجام داده بود به صورت ویژه تمجید کرد و گفت:" تاثیر کورتوا بر تیم ما خیلی قابل توجه است. او دروازه‌بان ما است و کاری که در هر بازی انجام می‌دهد استثنایی است".

سرمربی رئال در ادامه گفت:" وقتی تیم دفاع می‌کند این دفاع وظیفه همه بازیکنان تیم است. ولی کورتوا امروز برای ما عالی کرد و دو یا سه سیو عالی داشت و این درخشش او باعث شد کل تیم با قدرت بیشتری ظاهر شود. ما باید همینطور ادامه دهیم".

kW3oeWTRBrSG

زیدان در بخش دیگر صحبت‌هایش درباره عملکرد کلی رئال در جریان بازی گفت:" من نسبت به بازی‌های آینده نگرانی ندارم. مهم فقط این است که به پیروزی در بازی‌هایمان ادامه بدهیم. ما امروز چهار پنج گل نزدیم ولی علتش این بود که حریف ما دفاع می‌کرد. ما امروز دو گل زدیم که یکی از آنها در جریان بازی به ثمر رسید و زیبا بود. من از شرایط تیمم راضی‌ام و نگرانی ندارم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.