پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی می گوید که در حال حاضر تنها به مقطع فعلی فصل و لیگ قهرمانان اروپا فکر می کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بعد از از دست رفتن قهرمانی در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر انگلیس برای منچسترسیتی، آنها اخیراً و با شکست برابر آرسنال در نیمه نهایی FA CUP، یک جام مهم دیگر را از دست دادند تا یک ناکامی بزرگ در رقابت های داخلی برای شاگردان پپ گواردیولا به ثبت برسد.

حالا اما منچسترسیتی تنها شانس این را دارد که در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا به پیروزی دست پیدا کند اما هر چقدر که به پایان فصل نزدیک‌تر می‌شویم شایعات درباره احتمال جدایی پپ گواردیولا از جمع سیتیزن ها بیشتر به گوش می‌رسد. با این حال گواردیولا می گوید که در حال حاضر تنها روی مقطع فعلی تمرکز کرده است.

گواردیولا گفت: "من هرگز به رقابت های فصل آینده فکر نمی کنم. ما دو عنوان برای جنگیدن داشتیم و یکی را از دست دادیم. یکی از آنها هنوز باقی مانده و پس از پایان کار قصد داریم در مورد آن چیزی که برای تیم انجام دادیم فکر کنیم. کاری که این بازیکنان انجام داده اند باورنکردنی است اما در نیمه نهایی جام حذفی شکست خوردیم. شما باید 90 دقیقه بازی کنید، اما ما فقط 45 دقیقه بازی کردیم.

در نیمه اول بسیار کند بودیم و از ریتم مناسبی برای رسیدن به مسابقه فینال برخوردار نبودیم. با این حال روش بازی ما همیشه به حریفان این اجازه را می‌دهد که در ضد حملات خطرناک عمل کنند."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.