احتمال پیوستن هافبک انگلیسی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند به جمع شیاطین سرخ افزایش یافت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه منچستریونایتد مدتی است که به دنبال به خدمت گرفتن جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند است، اما طرفین هنوز برسر رقم این انتقال به توافق نرسیده‌اند و اختلافی ۲۰ میلیون یورویی وجود دارد. 

منچستری‌ها آخرین پیشنهادی که برای به خدمت گرفتن سانچو ۲۰ ساله ارائه داده‌اند، ۸۰ میلیون پوند است، اما دورتموندی‌ها برای فروش ستاره جوان خود ۱۰۰ میلیون پوند می‌خواهند. 

حالا، اما نشریه «دیلی تلگراف» انگلیس گزارش می‌دهد که دورتموندی‌ها به دنبال به خدمت گرفتن میلوت راشیکا، هافبک نفودی تیم فوتبال وردربرمن به عنوان جانشین سانچو هستند.

در صورتی که دورتموند موفق شود هم‌پستی جیدون را از وردربرمن به خدمت بگیرد، راه برای جدایی سانچو باز می‌شود و این خبر خوبی برای منچستری‌ها خواهد بود.

گفته می‌شود مدیران باشگاه دورتموند و سانچو در سال ۲۰۱۸ توافقی با یکدیگر کرده‌اند که در صورتی که این بازیکن در سال ۲۰۲۰ پیشنهاد مناسبی دریافت کند، بتواند از جمع زردپوشان وستفالن جدا شود. 

هافبک پیشین منچسترسیتی که تا سال ۲۰۲۲ تحت قرارداد دورتموند است و مورد توجه باشگاه‌های دیگری همچون چلسی، بارسلونا و رئال مادرید هم قرار دارد، این فصل در ۴۴ بازی، آمار ۲۰ گل زده و ۲۰ پاس گل را از خود برجای گذاشته است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.