لیونل مسی ستاره تیم فوتبال بارسلونا به مسئولان این تیم پیشنهاد داده تا مارچلو بیلسا را به عنوان سرمربی جدید آبی اناری پوشان استخدام کنند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بارسلونا علیرغم درخشش لیونل مسی ستاره آرژانتینی این تیم، نتوانست در این فصل از رقابت‌های لالیگا (لیگ برتر فوتبال اسپانیا) مقام قهرمانی را کسب کند.

طبق نظر بسیاری از کارشناسان فوتبال کیکه ستین (سرمربی فعلی تیم بارسلونا) مسئول نتایج ضعیف آبی اناری پوشان است. تیم بارسلونا در این فصل از رقابت‌های لالیگا با کسب ۸۲ امتیاز نائب قهرمان شد.

مسی که از عملکرد سرمربی این تیم ناراضی است به مسئولان آبی اناری پوشان پیشنهاد داده تا مارچلو بیلسا را به عنوان سرمربی استخدام کنند. به نظر این ستاره آرژانتینی، بیلسا با قدرت مدیریت خود تنها مربی‌ای است که می‌تواند به تیم بارسلونا سر و سامان دهد.

بیلسا در سال ۲۰۱۸ به عنوان سرمربی تیم لیدز یونایتد انتخاب شد. این مربی با کسب نتایج درخشان در لیگ دسته یک فوتبال انگلیس (چمپیونشیپ)، موفق شد به همراه تیم لیدز به لیگ برتر فوتبال انگلیس (لیگ جزیره) صعود کند.

اواخر این هفته قرارداد بیلسا با تیم لیدز به پایان می‌رسد. این مربی می‌تواند گزینه مناسبی برای هدایت آبی اناری پوشان باشد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.