مهاجم برزیلی منچسترسیتی عنوان کرد فیکس بازی کردن در این تیم به او کمک می کند مهاجم بهتری شود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گابریل ژسوس مهاجم برزیل اگر امشب برای منچسترسیتی در آخرین بازی لیگ برتر مقابل نوریچ گلزنی کند، می تواند به یک رکورد جالب نزدیک تر شود. او با یک گل به رکورد 40 گل فیلیپه کوتینیو خواهد رسید و اگر دو گل به ثمر برساند، به دومین گلزن برتر برزیلی در این رقابت‌ها تبدیل می‌شود.

مهاجم برزیلی با توجه به مصدومیت سرخیو آگوئرو به ترکیب اصلی تیم راه یافته و برای نهمین بازی پیاپی امید اول گلزنی سیتی است.

گابریل ژسوس گفت: همواره تلاش کرده‌ام تا وظیفه خودم را در میدان به خوبی انجام دهم. کار من گل زدن است و باید از فرصت‌های که به دست می‌آورم استفاده کنم. آگوئرو معمولا در هر دیداری گل می‌زند و در این مدت از او چیزهای زیادی یاد گرفته ام.

همیشه منتظر فرصت برای اثبات توانایی هایم هستم و الان که سرخیو آگوئرو مصدوم شده، بار گلزنی تیم روی دوش من است. البته که این فشارها را افزایش می دهد با این حال نمی توانم کتمان کنم که مصدومیت آگوئرو به من کمک کرده تا بار دیگر بازیکن ثابت شوم و این باعث شده به فرم خوب خودم برگردم.»

منچسترسیتی در هفته آخر لیگ برتر انگلیس در خانه به دیدار نوریچ سقوط کرده می رود و امیدوار است شکست دور رفت برابر این تیم را جبران کند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.