مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن با ستایش از نیمار و امباپه می‌گوید این دو ستاره PSG هم تیمی‌هایی کامل هستند.

مائورو ایکاردی ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن با ستایش از دو هم تیمی ستاره اش نیمار و کیلیان امباپه می‌گوید بر خلاف انتقادهایی که از این دو و به خصوص نیمار می‌شود هم امباپه و هم نیمار فوتبالیست‌هایی بزرگ هستند. ایکاردی از این دو به عنوان هم تیمی‌هایی کامل یاد کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی، ایکاردی که بعد از مدتی انتقال قرضی از اینتر به PSG اخیراً انتقال خود را قطعی کرد می‌گوید تصویری که در رسانه‌ها از هم تیمی او نیمار عرضه می‌شود تصویر درستی نیست.

ایکاردی در مصاحبه با فرانس فوتبال گفت: " تصویری که مردم از بیرون از ما در پاری سن ژرمن دارند تصویر درستی نیست. تصویر واقعی نیمار با آنچه از او تصور می‌شود کاملاً متفاوت است. ما همه می‌دانیم که نیمار چه فوتبالیستی است و وقتی از نزدیک او را بشناسید و با او همراه شوید می‌فهمید که آنچه رسانه‌ها تصویر می‌کنند با نیمار واقعی از زمین تا آسمان تفاوت دارد. نیمار هم تیمی‌ای است که هر کاری بتواند می‌کند تا هم تیمی‌هایش بهتر شوند و پیشرفت کنند. این درست همان ذهنیتی است که ما به آن نیاز داریم".

ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن در ادامه صحبتهایش به کیلیان امباپه پرداخت و گفت: " همه چیزهایی که درباره نیمار گفتم درباره کیلیان امباپه هم صادق است. او هنوز جوان است ولی در اوج جوانی به افتخارات بزرگی دست پیدا کرده. کیلیان با توجه به سن و سالش خیلی پخته است. رفتار او در تیم هم به پیشرفت و بهتر شدن تیم کمک می‌کند".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.