کریم بنزما ابراز امیدواری کرد که روزی سرمربی رئال مادرید شده و جا پای زیدان بگذارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

اولین هدف این فصل رئال مادرید چند هفته قبل محقق شد و شاگردان زین الدین زیدان موفق شدند یک هفته ماندن به پایان فصل عنوان قهرمانی شان را مجسل کنند. کریم بنزما نیز جایزه بهترین بازیکن فصل رئال مادرید در لالیگا را دریافت کرد.

این مهاجم فرانسوی در این فصل موفق شد 21 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل نیز برای همبازیانش فراهم کند تا رئال عنوان قهرمانی لالیگا را از آن خود کند. کریم بنزما در یک نظرسنجی در توییتر بالاتر از بازیکنانی چون سرخیو راموس، کاسمیرو، وینیسیوس جونیور و فده والورده عنوان برترین بازیکن فصل رئال مادرید را از آن خود کرد.

کریم تا مرز آقای گلی هم پیش رفت ولی کورس را به لیونل مسی 25 گله واگذار کرد.

01511986کریم قصد دارد پس از پایان فوتبالش راه زین الدین زیدان را ادامه داده و به دنیای مربیگری وارد شود. او که اخیرا با راه اندازی یک کانال یوتیوب برای هوادارانش تولید محتوا می کند، در آخرین ویدئویی که به اشتراک گذاشت، به برخی ابهامات پاسخ داد.

یکی از آن ها درباره احتمال مربیگری در رئال مادرید در آینده بود. بنزما در این رابطه گفت:« چرا که نه. اگر یک روز امکانش باشد، دوست دارم هدایت رئال مادرید را بر عهده بگیرم.»

مهاجم فرانسوی در حالی به این موضوع اشاره کرد که چند هفته پیش گفته بود که  تصور می کنم مربی بودن سخت تر از بازیکن بودن باشد و مشخص نیست روزی مربی بشوم یا خیر.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.