به نظر می رسد که جدایی ویلیان از جمع آبی‌های لندن قطعی شده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در ماه‌های گذشته صحبت های زیادی درباره آینده ستاره برزیلی چلسی یعنی ویلیان مطرح شده است. قرارداد این بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید اما هنوز خبر رسمی درباره تمدید قرارداد یا ماندن ویلیان در جمع آبی‌های لندن منتشر نشده است.

از طرفی ستاره برزیلی اخیراً در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تنها در صورت تمدید قرارداد بلندمدت در چلسی ماندگار خواهد شد. او در این باره گفته بود: " چلسی می خواهد قرارداد دو ساله ببندد در حالی که هدف من برای قرارداد بعدی امضای سه ساله خواهد بود‌. هنوز توافقی حاصل نشده اما اگر باشگاه این موضوع را قبول کند، من همین فردا خودکار را برمی دارم و قرارداد جدید را امضا می کنم."

در حالی که به نظر می رسید احتمالاً دو طرف به هر نحوی با یکدیگر برای تمدید قرارداد به توافق خواهند رسید اما حالا خبرنگار معروف اسکای اسپورتس یعنی فابریتزیو رومانو مدعی شده که وینگر برزیلی پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی تا سال 2022 را رد کرده و از موضع خود برای بستن قرارداد سه ساله کوتاه نیامده است. رومانو در ادامه ادعا می‌کند که آرسنال جدی ترین مشتری ویلیان محسوب می شود و با توجه به علاقه این برزیلی برای ماندن در لندن شانس زیادی برای جذب او خواهد داشت.

این در حالی است که بارسا نیز بارها برای به خدمت گرفتن ویلیان علاقه نشان داده اما رومانو ادعا می‌کند که آنها فعلاً هیچ پیشنهادی به شکل رسمی برای جذب این بازیکن ارائه نداده اند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.