هافبک چند فصل اخیر والنسیا از پیوستن به منچسترسیتی ابراز خوشحالی و از سیستم هجومی تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا تمجید کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه منچسترسیتی خبر از به خدمت گرفت فران تورس از والنسیا با قراردادی پنج ساله داد تا اولین خرید تابستانی پپ گواردیولا در نقل‌وانتقالات تابستانی رقم بخورد. این هافبک 20 ساله که باشگاه‌هایی همچون منچستریونایتد، یوونتوس، بوروسیا دورتموند، رئال‌مادرید و اتلتیکومادرید نسبت به جذب او علاقه‌مند بودند، گفته می‌شود در ازای 21 میلیون پوند به منچسترسیتی پیوسته است، هرچند این رقم با بند پاداش‌های در نظر گرفته شده می‌تواند افزایش پیدا کند.

هافبک چند فصل اخیر والنسیا که عضو تیم زیر 21 سال اسپانیا هم است، در واقع جانشین لروی سانه شد که در این تابستان از منچسترسیتی جدا و به بایرن‌مونیخ پیوست. والنسیا در صورت محقق شدن بندهای پاداشی که در قرارداد فران تورس با من‌سیتی وجود دارد، 11 میلیون پوند دیگر عایدش خواهد شد.

این هافبک اسپانیایی در حالی به تیم تحت‌هدایت پپ گواردیولا پیوست که تنها یک فصل دیگر با والنسیا قرارداد داشت و گفته می‌شود پس از تماس مستقیم گواردیولا با او، برای پیوستن به آبی‌های منچستر متقاعد شد.

تورس 20 ساله به دلیل محدودیت‌های سفر که بریتانیا وضع کرده، تست‌های پزشکی منچسترسیتی را با حضور پزشکان این تیم در اسپانیا پشت‌سر گذاشت، اما پیش از آغاز فصل جدید به ترکیب تیم تحت‌هدایت گواردیولا اضافه خواهد شد.

این هافبک اسپانیایی پس از عقد قرارداد با منچسترسیتی به سایت رسمی این باشگاه انگلیسی گفت: خیلی خوشحالم که به منچسترسیتی ملحق شدم. هر بازیکنی دوست دارد در تیم‌های هجومی بازی کند و منچسترسیتی یکی از هجومی‌ترین تیم‌های دنیاست.

وی افزود: پپ سبک بازی هجومی و بازی را ارائه می‌دهد که من عاشق آن هستم و او مربی‌ ثابت‌شده‌ای در پیشرفت بازیکنان است. داشتن گواردیولا که بر پیشرفت من نظارت می‌کند، یک رویاست.

تورس تصریح کرد: من‌سیتی در 10 سال اخیر جام‌های قهرمانی زیادی به دست آورده و امیدوارم من هم بتوانم نقشم را در تداوم این موفقیت‌ها ایفا کنم.

گفته می‌شود هدف بعدی منچسترسیتی در بازار نقل‌وانتقالات جدب ناتان آکه، مدافع هلندی تیم فوتبال بورنموث است، انتقالی که انتظار می‌رود در ازای 40 میلیون پوند عملی شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.