انتقال به اروپا در ۲۲سالگی و زمانی که خیلی‌ها منتظر شکوفایی بیشتر فوتبال او در ایران و پرسپولیس بودند، تصمیم جاه‌طلبانه‌ای بود که صادق محرمی گرفت و حالا از آن پشیمان نیست. تیمش دو سال متوالی قهرمان شده و سرمربی دینامو یک‌بار گفته بود که او باید به بارسلونا برود! خودش می‌گوید پستش سبب شده سروصدای کمی از او در رسانه‌ها وجود داشته باشد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

انتقال به اروپا در ۲۲سالگی و زمانی که خیلی‌ها منتظر شکوفایی بیشتر فوتبال او در ایران و پرسپولیس بودند، تصمیم جاه‌طلبانه‌ای بود که صادق محرمی گرفت و حالا از آن پشیمان نیست. تیمش دو سال متوالی قهرمان شده و سرمربی دینامو یک‌بار گفته بود که او باید به بارسلونا برود! خودش می‌گوید پستش سبب شده سروصدای کمی از او در رسانه‌ها وجود داشته باشد.

صادق محرمی مدافع سابق پرسپولیس درباره لیگ کرواسی گفت: «کرونا باعث شد فصل خیلی طولانی باشد و خیلی اول فصل را یادم نمی‌آید. اول بعد از اردوی تیم ملی به کرواسی آمدیم و تمرینات را آغاز کردیم و من بعد از سه چهار روز تمرین مصدومیتی برایم پیش آمد که دو ماه دور از فوتبال بودم. این باعث شد یک مقدار عقب بمانم و شرایط دینامو هم طوری بود که هم در پلی‌آف لیگ قهرمانان، لیگ و هم جام حذفی حضور داشت و این دو ماه دوری باعث شد یک مقدار عقب بمانم. اینجا شرایط طوری است که اگر سه چهار روز هم تمرین نکنی، عقب می‌افتی و برای همین قرار شد من قرضی بروم لکوموتیو و شرایطم خوب شود و برگردم. این برای خودم آسان نبود اما چیزی است که در فوتبال پیش می‌آید. من سه ماه آنجا بودم و بازی کردم. آمادگی‌ام را به دست آوردم و شرایط خوب پیش رفت و نیم‌فصل برگشتم.»

بعد از دربی کرواسی سرمربی دینامو گفت که محرمی باید برای بارسلونا بازی کند. وی درباره این جمله اینگونه توضیح داد: «شرایط لیگ کرواسی جوری است که باید کار بزرگی انجام بدهی تا به چشم بیایی. من چون ایران هم بودم گل و پاس گل زیادی نداشتم اما اوضاع برایم خوب پیش می‌رفت. اینجا اینطور نیست، چون باید یا گل بزنی یا پاس گل بدهی که درباره‌ات خبر بنویسند اما در پست من کمتر این اتفاق رخ می‌دهد و بازیکن کمتر به چشم می‌آید. بازی دربی خیلی خوب بود اما من نمایش‌هایی به آن شکل خیلی زیاد داشتم اما آن بازی دربی مهمی بود و خبرش خیلی سروصدا به‌پا کرد.»

محرمی درباره شرایط دیناموزاگرب در کرواسی هم صحبت کرد: «دینامو باشگاه بزرگی است، شاید ما خیلی درباره‌اش ندانیم و من هم خیلی اطلاعاتی از این تیم نداشتم اما الان می‌دانم که باشگاه فوق‌العاده‌ای است و شرایط عجیبی دارد.»

آیا محرمی نیز پیشنهادهایی از تیم‌های بزرگ دارد؟ او در این باره گفت: «اخباری که می‌شنویم این است که باشگاه بازیکن را مورد توجه خود قرار داده اما پیشنهاد واقعی یعنی چیزی که به باشگاه می‌رسد و تو روی کاغذ آن را داری! برای من طوری است که یک‌سری صحبت‌ها شده و باشگاه‌ها بازی‌های مرا دنبال می‌کنند اما چیزی روی کاغذ نیامده که به آن فکر کنم. شرایط من خوب است اما ترانسفر و قدم بعدی باید اتفاق بیفتد و دست من نیست. من باید خودم و شرایطم را درست کنم و بعد ببینم برای آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.»

دفاع راست ایرانی دیناموزاگرب حالا یک سرمربی کروات را بر مسند هدایت تیم ملی می‌بیند؛ او چه نظری در این باره دارد؟ محرمی در این خصوص گفت: «نکته مثبتی که آقای اسکوچیچ دارد، این است که می‌خواهد خیلی با بازیکنان و مربیان ارتباط بگیرد و این واقعاً اتفاق خوبی است. امیدوارم نتایج مثبتی در تیم ملی رقم بخورد و به جام‌جهانی برویم. البته شرایط ما در جدول خوب نیست اما از آنجایی که تیم ملی همیشه بازیکنان خوبی داشته، من خیلی امیدوارم بازی‌های پیش‌رو را ببریم و به جام‌جهانی صعود کنیم. با اسکوچیچ هم ارتباط دارم و او اینجا آمد و حتی با مربی ما هم صحبت کرد و مطمئنم بازی‌هایم را زیر نظر دارد.

از محرمی پرسیدیم قهرمانی با پیراهن آبی دیناموزاگرب چه حسی دارد؟ او گفت: «من چهار سال است که چهار قهرمانی کسب کرده‌ام و برای پرسپولیس هم که قهرمانی عادی شده. قهرمانی، قهرمانی است، با پیراهن قرمز و آبی زیاد فرقی ندارد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.