کارل هاینس رومنیگه، مدیر باشگاه بایرن مونیخ، تایید کرد که در صورت دریافت پیشنهادات مناسب برای تیاگو آلکانترا، این بازیکن را به فروش خواهند رساند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تنها یک سال از قرارداد تیاگو آلکانترا با بایرن‌مونیخ باقی مانده و وضعیت آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار دارد. طی هفته های گذشته بارها درباره پیشنهاد لیورپول به این ستاره اسپانیایی شایعاتی به گوش رسید اما هنوز هیچ موضع رسمی توسط باشگاه انگلیسی مطرح نشده است.

در ماه جولای بود که کارل هاینس رومنیگه تایید کرد که تیاگو آلکانترا پیشنهاد تمدید قرارداد با بایرن مونیخ را رد کرده است. همچنین سرمربی موفق باواریایی ها یعنی هانسی فالک نیز پیش از بازی لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی در این باره گفته بود: " اگر او بخواهد به چالش خود در لیگ برتر انگلیس ادامه دهد، من قطعاً این موضوع را درک خواهم کرد."

حالا اما کارل هاینس رومنیگه به شکل رسمی برای فروش این ستاره اسپانیایی چراغ سبز نشان داده و می‌گوید: " در مورد تیاگو، مشخص است که او به ما اعلام کرده که قصد دارد یک چالش جدید را تجربه کند. اگر باشگاهی به این انتقال ابراز تمایل نشان دهد و بخواهد هزینه جذب این بازیکن را به شکل عادلانه پرداخت کند، قطعاً ما به آن فکر خواهیم کرد."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.