سرمربی هلندی بارسلونا گفت: مسی بهترین بازیکن جهان است و امیدوارم او در بارسلونا بماند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رونالد کومان سرمربی هلندی بارسلونا در مراسم معارفه خود درباره ماندن مسی در تیم اظهار داشت: من نمی‌دانم که آیا باید مسی را برای ماندن قانع کنم یا که خیر. مسی بهترین بازیکن جهان است و شما همیشه می‌خواهید که او را درتیم خود داشته باشید. من به عنوان مربی،‌دوست دارم که با مسی کارکنم. او بازیکنی است که شما را در بازی‌ها برنده می‌کند. او در حال حاضر بازیکن بارسلونا است و قراردادی دارد. او کاپیتان تیم است و من باید با او صحبت کنم، امیدوارم که مسی سال‌های بیشتری در اینجا بماند.

وی افزود: من می‌خواهم بدانم که در حال حاضر مسی درباره تیم چه فکری می‌کند و چگونه می‌خواهد ادامه دهد. در حال حاضر او یک سال دیگر قرارداد دارد و همچنان بازیکن مهمی است که هر تیمی او را می‌خواهد.

کومان درباره باشگاه بارسلونا گفت: تنها کاری که ما باید انجام دهیم این است که بهترین تیم و ترکیب را برای پیروزی دربازی‌ها مشخص کنیم. من می خواهم با افرادی کار کنم که می خواهند بالاترین تلاش خود را برای بارسلونا انجام دهند و چیز دیگری نیست. من دوست ندارم بطور جداگانه در مورد بازیکنان صحبت کنم. ما باید از امروز به دنبال بهترین های این باشگاه باشیم. ما باید به دنبال قوی ترین تیم باشیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.