میکل آرتتا سرمربی آرسنال معتقد است که تیمش هنوز باید در بسیاری از زمینه ها پیشرفت کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 توپچی ها فصل 20-2019 رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را با رتبه هشتمی به پایان رساندند تا بدترین نتیجه تاریخ آرسنال در 25 سال اخیر به ثبت برسد. البته یکی از مهمترین دلایل این موضوع عملکرد ضعیف اونای امری در ابتدای فصل بود که امتیازات زیادی را در تیم لندنی از دست داد.

میکل آرتتا اما بعد از روی کار آمدن در آرسنال این تیم را با تحول کاملاً ملموس مواجه کرد و اعتماد به نفس را به بازیکنان تیم لندنی بازگرداند؛ موضوعی که در نهایت منجر به قهرمانی آرسنال در رقابت‌های جام حذفی انگلیس یا همان FA CUP شد.

میکل آرتتا معتقد است که تیمش باید کماکان بهتر از این شود. او در این باره گفت: " حس می‌کنم که بازیکنان بعد از شروع مجدد کار خود آرامش بیشتری خواهند داشت اما این برای ما کافی نیست. ما باید به سطح بعدی برویم و کاملا بهتر شویم. باید در بسیاری از زمینه ها بهبود پیدا کنیم در جنبه های دیگر بازی نیز تسلط داشته باشیم.

 

من نسبت به جایی که در آن حضور دارم بسیار مثبت نگر هستم. پیش از این ما جام حذفی را به دست آوردیم بنابراین احتمالاً من از آن راضی هستم. چیزی که باعث شور، اشتیاق و انرژی درون من می‌شود کاری است که می توانیم در آینده انجام دهیم. مطمئن هستم که می‌توانیم باشگاه را دوباره به اوج برگردانیم."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.