گومیس ستاره باشگاه الهلال در جریان یک بازی این تیم نقش زمین شده و بیهوش شد تا همه حاضرین در ورزشگاه را به وحشت بیندازد. او در ادامه به هوش آمد و بازی را به پایان برد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بافتیمبی گومیس ستاره باشگاه الهلال عربستان در جریان یک دیدار رسمی این تیم در حالیکه تنها 13 دقیقه از شروع بازی می گذشت ناگهان نقش زمین شده و از هوش رفت. این اتفاق هم تیمی های او و سایر حاضرین در ورزشگاه را به شدت شوکه کرد.

گومیس که سابقه بازی در لیگ برتر با باشگاه سوانسی را دارد و مدتی هم در گالاتاسارای درخشیده این روزها در الهلال بازی می‌کند. در دقیقه 13 بازی الهلال بعد از ارسال یک کرنر گومیس 35ساله درحالیکه صورتش کمی رنگ پریده به نظر می رسید به سمت محوطه جریمه نزدیک شد اما ناگهان دستهایش را به کمر زده و به زمین افتاد.

 

بازیکنان الهلال به سرعت به دور این مهاجم خود حلقه زدند و نگرانی در چهره هایشان موج می زد. مسئولین پزشکی ورزشگاه هم به سرعت با برانکارد وارد زمین شدند تا با او رسیدگی کنند. اما با گذشت چند ثانیه گومیس به هوش آمد و حتی توانست روی پاهایش بایستد و به کنار خط طولی زمین آمده و درخواست ورود به زمین را داشته باشد. جالب اینجا است که گومیس تا پایان بازی به حضور در زمین ادامه داد.

علت از هوش رفتن گومیس که پیش از این هم در مورد او سابقه داشته در پزشکی حمله وازوواگال یا سنکوپ نوروکاردیوژنیک نامیده می‌شود و نوعی ضعف ساختاری در بدن در نتیجه ضعف عصب واگ است که به سنکوپ یا غش منجر می‌شود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.