«رامین رضاییان برای پیوستنش به تیم متمول الدحیل راه سختی را پیش گرفت»

به گزارش فرتاک ورزشی،

در میانه‌های راه لیگ شانزدهم رامین رضاییان توسط برانکو  از پرسپولیس کنار گذاشته شد.پرسپولیس راه موفقیت را پیدا کرده بود دیگر کسی دلش برای رامین تنگ نمی‌شد.

رسیدن به فصل نقل‌وانتقالات یک سوال بزرگ را در ذهن هواداران ایجاد کرد، رامین چه می‌شود؟ پس از پایان لیگ شانزدهم شایعه پیوستن رامین به استقلال بسیار قوت گرفت و این انتقال می‌توانست با حواشی بسیاری که به بوجود می‌آورد مدافع سمت راست تیم ملی را به افت فاحشی بکشاند.

اما به گفته خود رامین، او پیشنهاد نجومی آبی‌پوشان را نپذیرفت و راهی لیگ بلژیک و باشگاه اوستنده شد.

فوتبال در بلژیک روی خوشی را به رامین نشان نداد و رضاییان نتوانست آرزوهایش را در اروپا را دنبال کند و مصدومیت و بدشانسی مقابل او قرار گرفت. رضاییان به آسیا بازگشت و به تیم الشحانیه در لیگ ستارگان قطر پیوست.

با توجه به شرایط این تیم در قطر بسیاری فوتبال رامین را  به عنوان یک ستاره تمام شده دانستند و منتظر بازگشتش به لیگ ایران بودند. اما رامین در مقابل تمام حواشی و صحبت‌هایی که در مورد او شکل می‌گرفت سکوت کرد، فقط به آرزوهایش فکر می‌کرد.

رضاییان در تیم سقوط کرد الشحانیه آنقدر خوب درخشید که تا نزدیکی آقای گلی لیگ ستارگان هم پیشرفت.

حالا تیم پولدار الدحیل که بازیکنان بسیار گران قیمتی را به خدمت می‌گیرد، با رضاییان قرار داد بست تا دوباره او به عنوان یک ستاره در فوتبال آسیا مطرح شود.

رضاییان تا لبه پرتگاه پیشرفت، اما تجربه بزرگی را بدست آورد و همین تجربه او را دوباره به اوج رساند.

شاید اگر حواشی نبودند او امروز اوضاع به مراتب بالاتری داشت، اما رضاییان  به موقع از باتلاق حاشیه‌ها فرار کرد.

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.