منابع اسپانیایی با انتشار عکسی ادعا کردند که پپ گواردیولا در شهر بارسلونا حضور دارد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

احتمالاً کمتر کسی گمان می‌کرد که روزی بحث جدایی لیونل مسی از بارسلونا و البته اصرار این فوق ستاره آرژانتینی برای رخ دادن چنین اتفاقی به تیتر اول تمام رسانه های دنیا تبدیل شود اما حالا این اتفاق رخ داده و به نظر می رسد که مسی قصد دارد هر طور که شده بلوگرانا را ترک کند.

با این حال بعید به نظر می‌رسد که باشگاه بارسلونا و مشخصا رئیس جوزپ بارتومئو به این سادگی‌ها راضی به جدایی لیونل مسی شوند. همانطور که روز گذشته گفته شد بارسلونا به لئو مسی اعلام کرده که تنها در صورت دریافت بند فسخ 700 میلیون یورویی او راضی به جدایی اش خواهد شد اما با این حال به نظر می‌رسد که تصمیم ستاره آرژانتینی نیز برای جدایی بسیار جدی است.

در این بین از تیم‌های زیادی به عنوان مقصد احتمالی برنده شش باره توپ طلا نام برده شده است اما اینطور به نظر می‌آید که منچسترسیتی از بیشترین شانس برای این انتقال برخوردار است. در همین رابطه منابع اسپانیایی عکسی از سرمربی کاتالان سیتیزن ها یعنی پپ گواردیولا منتشر کرده‌ و ادعا می‌کنند که پپ گواردیولا در شهر بارسلونا حضور دارد. با این حال مشخص نیست که آیا گواردیولا برای مذاکره با مسی به این شهر سفر کرده یا اصلاً چنین چیزی در کار نیست.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.