لسترسیتی می خواهد در روزهای پیش رو برای خرید لوییس سوارز، مهاجم اوروگوئه ای بارسلونا اقدام کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

کمتر کسی تصور می کرد دوران حضور لوییس سوارز در نوکمپ در این فصل به اتمام برسد، اما رونالد کومان در همان ابتدای پذیرش پست هدایت بارسلونا با این مهاجم 34 ساله تماس گرفته و اعلام کرد برای فصل بعد نیازی به لوییس سوارز ندارد. در روزهای اخیر اخبار زیادی در مورد مقاصد احتمالی او مطرح شده و نشریه مارکا خبر از علاقه لسترسیتی نیز به جذب این بازیکن داده است.

لوییس سوارز خاطرات بسیار خوبی از بازی کردن در لیگ برتر و درخشش در ترکیب لیورپول دارد و حالا برندان راجرز، سرمربی سابق او در آنفیلد خواهان همکاری مجدد با این مهاجم گلزن شده است. لوییس سوارز رابطه بسیار خوبی با راجرز دارد و به همین دلیل ممکن است فصل بعد در کینگزپاور بازی کند.

 

البته لسترسیتی در روز پایانی و با شکست مقابل منچستریونایتد شانس حضور در لیگ قهرمانان برای فصل بعد را از دست داد و همین موضوع ممکن است مانعی برای انتقال لوییس سوارز به این تیم باشد. همچنین ستاره اوروگوئه ای در سال بیش از 12 میلیون یورو حقوق دریافت می کند که پرداخت چنین رقمی برای لستر آسان نخواهد بود. البته لوییس سوارز حاضر نیست از دستمزد 25 میلیون یورویی باقیمانده از قراردادش با بارسلونا به راحتی گذر کند و به همین دلیل ممکن است در روزخای اتی شاهد بروز مشکلاتی بین او و مدیران بارسا باشیم.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.