تیم ملی ایتالیا در اولین دیدارش در لیگ ملت های اروپا، مقابل بوسنی متوقف شد اما هلند توانست با یک گل لهستان را شکست بدهد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

شاگردان روبرتو مانچینی که امشب در ورزشگاه آرتمیو فرانکی فلورانس میزبان بوسنی بودند، در نهایت به تساوی 1-1 رضایت دادند.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه اول و در دقیقه 57، بوسنی به گل رسید. روی یک ضربه کرنر از سمت چپ دروازه ایتالیا بود که توپ در رفت و برگشت به ادین ژکو رسید و او هم با یک ضربه پای چپ محکم، جانلوئیجی دوناروما را مغلوب کرد.

 

 

اما این برتری تنها 10 دقیقه پایدار بود و در دقیقه 67، استفانو سنسی کار را به تساوی کشید.روی پاس عرضی لورنزو اینسینیه بود که سنسی درون محوطه جریمه صاحب موقعیت شد و ضربه او بعد از برخورد به مدافع بوسنی تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد. بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

در دیگر دیدار مهم، هلند با تک گل استیون برخواین موفق شد لهستان را شکست بدهد. تک گل بازی در دقیقه 61 به ثمر رسید. روی یک ارسال به تیر دوم بود که یانس هاته‌بور با یک ضربه بغل پا، توپ را برای برخواین فراهم کرد و او هم از داخل محوطه شش قدم کار را تمام کرد.

w6EuzJ3QsiZv


در پایان شب اول این گروه، هلند در صدر قرار گرفت و بوسنی و ایتالیا در رتبه های دوم و سوم جای دارند. لهستان هم بدون امتیاز، تیم آخر این گروه است.

در شب دوم بازی های این گروه، دوشنبه شب بوسنی از لهستان پذیرایی می کند و هلند، میزبان ایتالیاست.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.