سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا به جنجالی که شاگرد قدیمی‌اش در بارسلونا با تقاضای جدایی از این تیم به پا کرد، واکنش نشان داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوئیس انریکه سرمربی تیم ملی اسپانیا که در دوران مربیگری‌اش در بارسلونا لیونل مسی را تمرین داد و در مقطعی هم با او به شدت اختلاف پیدا کرد، به کاپیتان آرژانتینی که با درخواست جدایی از آبی‌و‌اناری‌ها دنیای فوتبال را شوکه کرد، کنایه زد.

مسی شب گذشته (جمعه) در یک مصاحبه ویدئویی اعلام کرد که در بارسلونا می‌ماند و قراردادش با این تیم را به پایان می‌رساند، اما این باعث نشد که انریکه اتفاقاتی که به خاطر درخواست ستاره 33 ساله برای جدایی از بارسلونا رخ داد را نادیده بگیرد.

انریکه در نشست خبری بازی فردا شب تیم ملی اسپانیا مقابل اوکراین در هفته دوم مرحله گروهی لیگ ملت‌های اروپا، راجع به اتفاقات اخیر درباره مسی و بارسلونا گفت: موضوع بسیار پیچیده‌ای است. من نمی‌دانم که آیا باید درباره‌اش حرف بزنم یا نه. به نظر من باشگاه‌ها همیشه از بازیکنان بزرگ‌تر هستند. بارسلونا هم یکی از بزرگ‌ترین باشگاه‌های دنیاست و کلی جام برده است. کاملاً مشخص است که مسی و بارسلونا رابطه خوبی دارند. لئو با عملکرد فوق‌العاده‌اش سبب شده است که بارسلونا به طرز چشمگیری پیشرفت کند. اگر دست من بود، دوست داشتم که میان دو طرف توافق حاصل شود.

انریکه افزود: دیر یا زود مسی دست از بازی در بارسلونا خواهد کشید، پس بهتر بود که این مسئله دوستانه‌‌تر حل شود. روزی که او برود تأسف خواهیم خورد، چون دیگر بازیکن خارق‌العاده مانند او را اینجا نخواهیم دید. اما باشگاه بدون مسی هم به جام بردن ادامه می‌دهد و مسی هم اگر برود همچنان بازیکن فوق‌العاده‌ای خواهد ماند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.