لیونل مسی دقایقی پیش اولین تمرین خود را پیش از آغاز فصل جدید را با بارسلونا انجام داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

بعد از شکست تلخ و باورنکردنی بارسلونا مقابل بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا، تغییرات اساسی در این تیم کلید خورد که شاید مهمترین آنها در مورد لیونل مسی رخ داد؛ جایی که فوق ستاره آرژانتینی با ارسال یک بروفکس به باشگاه بارسلونا اعلام کرد که دیگر قصد ندارد به کار در این تیم ادامه دهد و خواهان جدایی است.

طی هفته های گذشته شایعات زیادی درباره لیونل مسی مطرح شد اما اکثریت قریب به اتفاق آنها حاکی از آن بود که بارسا تنها در صورت دریافت بند فسخ 700 میلیون یورویی این فوق ستاره آرژانتینی راضی به جدایی اش خواهد شد؛ موضوعی که خود مسی و پدرش هیچ اعتقادی به آن نداشتند اما نهایتاً چند روز پیش بود که وی در مصاحبه ای با سایت گل اعلام کرد که یک فصل دیگر با بلوگرانا ادامه خواهد داد؛ تصمیمی که به نظر می رسید مسی هیچ علاقه ای به اتخاذ آن نداشته است.

بعد از کش و قوس های فراوان اما بالاخره مشخص شد که لیونل مسی امروز اولین تمرین خود را پیش از آغاز فصل جدید با بارسلونا انجام خواهد داد و طی ساعات گذشته نیز تصاویری از او هنگام ورود به کمپ تمرینی باشگاه منتشر شد. همچنین مسی دقایقی پیش تمرین خود را با بارسا آغاز کرد تا به نوعی هواداران تیم کاتالانی بعد از چند هفته پر استرس نفس راحتی کشیده باشند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.