گل می‌گوید مذاکرات منچستریونایتد و بوروسیا دورتموند برای انتقال جیدون سانچو ادامه دارد و یونایتد برای جذب سانچو در این مذاکرات پیشرفت‌هایی بدست آورده.

به گزارش فرتاک ورزشی،

گل مدعی است درحالیکه مذاکرات بین دو باشگاه منچستریونایتد و بوروسیا دورتموند برای انتقال جیدون سانچو به اولدترافورد ادمه دارد، شیاطین سرخ به برخی منابع خبری اعلام کرده اند که در این مذاکرات پیشرفت‌هایی بدست آورده اند و امیدشان برای جذب سانچو به مراتب بیشتر شده است.

اوله گنار سولسشر همچنان برای جذب سانچو به باشگاه فشار می‌آورد و او را هدف اول نقل و انتقالات تابستانی تیمش می‌داند. این در حالی است که میشائیل زورک مدیر ورزشی دورتموند با این انتقال به شدت مخالف است و بارها اعلام کرده که پدیده انگلیسی در دورتموند خواهد ماند و جایی نخواهد رفت. اما گل حالا مدعی است مذاکره بین دو باشگاه از طریق یک واسطه همچنان جریان دارد و یونایتد می‌گوید به پیشرفت‌هایی دست یافته است.

پیشتر گفته می‌شد دورتموند برای جلوگیری از جدایی سانچو قیمت او را 120 میلیون یورو اعلام کرده. قیمتی که با توجه به شرایط اقتصادی ناشی از بحران کرونا پرداخت آن برای باشگاه ها عملاً غیرممکن است. از سوی دیگر یونایتد هم دیگر نمی خواهد اشتباه خود در جذب الکسیس سانچس با رقمهای بالا را تکرار کند.

اما گل در گزارش اخیر خود مدعی است یونایتد با ایجنت جیدون سانچو درباره مبالغ و دستمزدها به توافق خوبی رسیده و حالا تنها منتظر توافق نهایی با باشگاه بوروسیا دورتموند است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.