هرنان کرسپو می‌گوید لیونل مسی اگر واقعاً خواهان جدایی از بارسلونا بود باید مذاکرات در این باره را به یک ایجنت حرفه‌ای می‌سپرد نه پدرش.

به گزارش فرتاک ورزشی،

هرنان کرسپو اسطوره فوتبال آرژانتین و هموطن لیونل مسی درباره تنش ایجاد شده بین مسی و بارسلونا می‌گوید اگر لئو واقعاً می‌خواست از بلوگرانا جدا شود باید مذاکره با باشگاه را به یک ایجنت حرفه ای می‌سپرد نه پدرش.

مسی مدتی پیش به باشگاه بارسا اعلام کرد قصد ترک نوکمپ را دارد. این اقدام او بمبی خبری در دنیای فوتبال بود. مسی معتقد بود به دلیل بندی در قراردادش می‌تواند به رایگان باشگاه را ترک کند ولی بارسا می‌گفت آن بند منقضی شده و هر تیمی خواهان مسی باشد باید 700 میلیون یورو بابت بند آزاد سازی اش بپردازد. در نهایت مسی در یک مصاحبه گفت چون نمی خواهد باشگاه را به دادگاه بکشاند تصمیم گرفته در این تیم فعلاً ماندگار شود.

 

فرنان کرسپو در این باره گفت: " خورخه مسی در هر شرایطی پدر لئو هم هست ولی در چنین شرایطی او به یک متخصص حرفه ای نیاز دارد. وقتی خورخه صحبت می‌کند به عنوان پدر لئو حرف می‌زند. ما یک ایجنت می‌تواند بدون وابستگی‌های عاطفی از طرف او صحبت کند".

ستاره سابق آرژانتینی در ادامه اضافه کرد: " من نمی خواهم ارزش پدر مسی را کم کنم ولی او نسبت به بقیه ایجنت ها در این زمینه سابقه ای ندارد. کسی که می خواهد چنین کاری انجام بدهد سر و کارش با مدیران باشگاه ها‌، قراردادها و پول است. شما به کسی احتیاج دارید که در چنین محیط و شرایطی بتواند از پس کار برآید".

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.