چهار بازیکن پی اس جی که به کرونا مبتلا شده بودند مشکلی برای بازی حساس فردا برابر مارسی نخواهند داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

پی اس جی در اولین بازی خود در لوشامپیونا پنجشنبه شب برابر لانس با یک گل شکست خورد. در آن بازی پی اس جی تعداد زیادی از بازیکنانش را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اختیار نداشت و با اشتباه دروازه بانش و در حالی که تیمی بسیار جوان و متفاوت را در زمین داشت، بازنده شد.

مدافع عنوان قهرمانی لوشامپیونا فردا شب در پارک دو پرنس، ال کلاسیکوی فوتبال فرانسه را پیش رو دارد و خبر خوب اینکه نیمار، دی ماریا،کیلور ناواس و لئاندرو پاردس به این بازی رسیده اند. در عوض هنوز کیلیان امباپه، مارکینیوش و مائورو ایکاردی شرایط حضور در مسابقه را ندارند و باید در انتظار 2 نتیجه منفی از تست کرونای خود باشند.

 

 

توماس توخل سرمربی پی اس جی در نشست خبری این بازی گفت:« نیمار، دی ماریا، پاردس و ناواس به تیم برگشته اند. واضح است که می خواهند فردا در زمین باشند و خوب ما هم نباید اگر ریسکی دیگر وجود ندارد، در استفاده از آنها بیش از این صبر کنیم؛ با این حال در مورد حضور آنها فردا تصمیم گیری خواهم کرد.»

توخل ادامه داد:« پی اس جی همیشه شانس اول برد است و برایم مهم نیست که برخی فکر می کنند مارسی الان در وضعیت بهتری قرار دارد.

ما باید در زمین نشان دهیم که تیم بهتری هستیم. واضح است که شرایط ذهنی تیم مثل 5 بازی قبل از بازی با لانس نیست. در دو فینال جام حذفی و جام اتحادیه و سه دیداری که در لیگ قهرمانان داشتیم، همه چیز متفاوت بود. در واقع ما 5 فینال را برگزار کردیم. شاید الان زمان درستی برای یک بازی بزرگ مثل بازی با مارسی نیست ولی تقویم مسابقات همین است و باید پذیرفت. انتظار دیداری دشوار را دارم ومی دانم که مارسی به خوبی مهیای این مسابقه شده است.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.