ژائو کانسلو، مدافع پرتغالی منچسترسیتی مورد توجه دو تیم یوونتوس و بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تابستان سال گذشته بود که متچسترسیتی در ازای پرداخت پول نقد و انتقال دانیلو به یوونتوس، مقدمات جذب ژائو کانسلو از تورین را فراهم کرد. اما فصل اول مطابق میل این مدافع پرتغالی پیش نرفت و حالا نشریه موندودیپورتیوو خبر از تمایل دو باشگاه یوونتوس و بارسلونا برای خرید این بازیکن داده است.

نلسون سمدو، مدافع پرتغالی بارسلونا مورد توجه چند تیم لیگ برتری از جمله منچسترسیتی قرار دارد و ممکن است این دو مدافع پرتغالی بین دو باشگاه معاوضه شوند. البته سیتی بیشتر برای فروش ژائو کانسلو خواهان پول نقد شده و علاقه چندانی به معاوضه نشان نداده است. همچنین یوونتوس نیز از فروش ژائو کانسلو پشیمان شده و می خواتد دوباره برای خرید او اقدام کند. این بازیکن در بسیاری از بازی های این فصل منچسترسیتی نیمکت نشین بود و احتمالا پپ گواردیولا مشکلی با جدایی او نخواهد داشت.

البته مذاکرات بین بارسلونا و منچسترسیتی تنها بر سر انتقال ژائو کانسلو نیست و اریک گارسیا، مدافع اسپانیایی سیتیزن ها نیز مورد توجه بارسا قرار گرفته است. تنها یک سال از قرارداد این بازیکن با سیتی باقی مانده و بارسلونا امیدوار است با قراردادی در حدود 15 میلیون یورو قادر به جذب اریک گارسیا باشد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.