دیلی میل ادعا کرد که بازگشت گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید به تاتنهام نهایی شده است؛ اتفاقی که با تصمیم ژوزه مورینیو صورت گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بیل که در سال 2013 از تاتنهام به رئال مادرید پیوست، در 7 سالی که در سانتیاگو برنابئو بازی کرد، به دو قهرمانی در لالیگا و 4 قهرمانی در چمپیونزلیگ رسید اما مصدومیت های متعدد و حاشیه های مربوط به علاقه او به بازی گل باعث شد تا در یکی دو فصل اخیر، رابطه او با هواداران رئال تیره شود و حتی در تابستان سال گذشته نیز شایعاتی در مورد جدایی او از این باشگاه منتشر شده بود که در نهایت به جایی نرسید.

اما اکنون سایت دیلی میل ادعا کرد که این ستاره ولزی با تاتنهام برای قرارداد قرضی یک ساله به ارزش 13 میلیون پوند به توافق رسیده و به زودی به باشگاهی که در آن تبدیل به یکی از ستاره های فوتبال اروپا شد، بازخواهد گشت.

 

تاتنهام پنج شنبه شب در لیگ اروپا به مصاف تیم بلغارستانی لوکوموتیو پلفودیف خواهد رفت و هنوز مشخص نیست که چه زمانی را برای معارفه گرت بیل در نظر خواهد گرفت.

مورینیو به شدت معتقد است که خط حمله تیمش به بیل نیاز دارد و بعد از جلساتی که او با دنیل لوی، رئیس باشگاه تاتنهام داشت، این انتقال سرعت گرفت. هیچ بازیکنی هم از تاتنهام به عنوان بخشی از انتقال به رئال مادرید نخواهد رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.