با اینکه شایعات درباره انتقال گرت بیل به تاتنهام به اوج رسیده، مورینیو از اظهارنظر کردن در این باره طفره رفت و گفت بیل از نظر او همچنان بازیکن رئال مادرید است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

درحالیکه شایعات درباره بازگشت گرت بیل به تاتنهام این روزها به اوج رسیده و به نظر می رسید باید آن را قطعی دانست، ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در مقابل پرسشهای خبرنگاران از هر گونه اظهارنظر مثبت در این باره خودداری کرده و در مقابل اصرارهای آنها گفت که گرت بیل را همچنان بازیکن رئال می داند.

انتظار می رود گرت بیل امروز با یک پرواز به لندن رفته و درباره جزئیات نهایی قراردادش با تاتنهام به توافق برسد. گفته می شود بیل یک فصل به صورت قرضی به تاتنهام خواهد پیوست و تصمیم گیری نهایی به بعد از آن موکول خواهد شد.

مورینیو بعد از پیروزی تیمش در مقدماتی لیگ اروپا در پاسخ به سوال‌های متعدد درباره گرت بیل گفت: " نمی‌توانم چیزی بگویم. من راجع به چیزی که از آن اطلاعی ندارم اظهار نظر نمی کنم. برای من در حال حاضر‌، تا زمانی که به من نگویند گرت بیل بازیکن تاتنهام است، او بازیکن رئال به حساب می آید. من هنوز او را بازیکن رئال به حساب می آورم و در نتیجه نمی خواهم درباره کسی که بازیکن رئال مادرید است اظهارنظر کنم".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.