مدیربرنامه ستاره ولزی در اظهاراتی تند باشگاه رئال مادرید را نسبت به بی‌توجهی به گرت بیل مورد خطاب قرار داد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

سرانجام گرت بیل پس از درگیری‌های فراوان با باشگاه رئال مادرید و مخصوصاً زین الدین زیدان از سانتیاگو رفت و به خانه خود بازگشت.

گرت بیل به صورت یک ساله و قرضی راهی تاتنهام شد تا فصل پیش رو را برای مورینیو بازی کند.

همین مسئله باعث شد تا جاناتان بارنت، مدیربرنامه او نسبت به اقدامات رئال مادرید واکنش نشان دهد.

او گفت: خوشبختانه بازگشت او به رئال مادرید هنوز مطرح نشده است. او قطعا در تاتنهام موفق خواهد شد و در اینجا خواهد ماند. مشخصاً ماندن او در اسپرز معامله ساده‌ای خواهد بود.

بارنت گفت: چیزی که من امیدوارم این است که او می‌تواند به چیزی که عاشقش است بازگردد و دوباره با سبکی که دارد بازی کند. اما باید بگویم که اکنون همه چیز به گرت وابسته است.

مدیربرنامه بیل ادامه داد: او به صورت آزمایشی جایی نرفته، او بیشتر هر فردی تاکنون افتخار کسب کرده است. به نظرم او بهتر از بازیکن بریتانیایی در خارج از انگلیس کار کرده است. به عقیده من با گرت بیل درست رفتار نشد. آن هم از باشگاهی به این خوبی و کارهایی که گرت بیل برای آنها انجام داده بود.

بارنت اظهار داشت: نمی‌شود که مقصر این اتفاق گرت بیل باشد. بازیکنی که در این 7 سال چنین افتخاری برای باشگاه رئال مادرید کسب کرده لیاقت رفتار بهتری داشت.

وی ادامه داد:‌ البته من نمی‌خواهم کسی را مقصر این کار بدانم. به نظرم کاری که طرفداران رئال با بیل کردند فاجعه‌بار بود و اصلا باشگاه کمکی که حل این اتفاق نکرد.

بارنت در انتها پیامی تند به طرفداران و باشگاه رئال مادرید فرستاد.

او گفت: با توجه به افتخاراتی که گرت بیل برای رئال مادرید بدست آورده است، آنها باید جایی که او در باشگاه قدم زده است را ببوسند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.