فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا در بازی دیروز این تیم نمایش درخشانی داشت و هواداران این تیم را امیدوار کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا که با این باشگاه رابطه پر فراز و نشیبی داشته دیشب در اولین بازی فصل جدید لالیگا با پیراهن بارسا به میدان رفت و عملکرد عالی ای در میدان داشت.

کوتینیو پس از آنکه در لیورپول و زیر نظر یورگن کلوپ و در کنار ستاره‌هایی مثل صلاح، مانه و هم تیمی اش فیرمینو خود را به عنوان یکی از ستاره‌های بزرگ اروپا مطرح کرده بود با قراردادی بزرگ راهی بارسا شد. هواداران بلوگرانا به او امید زیادی بسته بودند، امیدی که خیلی زود کمرنگ شد و انتقادها از او در نوکمپ بالا گرفت.

کوتینیو که از رفتار هواداران بارسا دلزده شده بود مایل بود به تیم سابقش در انگلیس برگردد ولی در نهایت به عنوان یار قرضی راهی بایرن شد. کوتینیو در یک فصل حضور در بایرن نمایشهای خوبی داشت ولی آلمانی ها در پایان فصل گذشته از فرصت خود برای خرید دائمی او صرف نظر کردند تا فیلیپ به بارسلون برگردد.

01531524

01531525

 

او دیروز در جریان پیروزی 4-0 بارسلونا مقابل ویارئال عملکرد خیلی خوبی داشت و برخی معتقد بودند شایسته انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن زمین بوده. کوتینیو دیروز نشان داد که حالا دیگر هیچ چیز جلودارش نبوده و مصمم است خودش را در بارسا ثابت کند. کوتینیو در جریان بازی حتی داور مسابقه را هم با لایی زدن از پیش رو برداشت تا نشان دهد در مقابل هیچ مانعی قصد متوقف شدن ندارد!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.