بر اساس یک گزارش فرانک لمپارد پس از بازی مقابل وست برومویچ از دست مارکوس آلونسو بسیار عصبانی بوده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

مارکوس آلونسو در تقابل ابتدای هفته چلسی برابر وست برومویچ که با نتیجه 3-3 همراه عملکرد بسیار بدی را از خود ارائه داد و یکی از بدترین بازیکنان آبی های لندن بود. این مدافع اسپانیایی در اوایل نیمه دوم جای خود را به سزار آسپلیکوئتا داد و حالا گفته می‌شود که این بازیکن پس از تعویض بدون اجازه از ورزشگاه خارج شده و همین موضوع باعث عصبانیت فرانک لمپارد را در پی داشته است.

mqgOwJaTCp3v

حالا اما اتلتیک گزارش داده که بعد از اتفاقات رخ داده در بازی برابر وست برومویچ، فرانک لمپارد به شدت از دست مارکوس آلونسو عصبانی بوده تا جایی که بازیکنان تا پیش از آن سرمربی شان را این میزان خشمگین ندیده بودند.

در گزارش اتلتیک پیرامون این موضوع آمده است: " این اتفاق بعد از بازی رخ داد و لمپارد از دست مارکوس آلونسو بسیار عصبانی شده بود. تا جایی که برخی در مورد این صحبت می کردند که اگر دوباره این مدافع اسپانیایی در ترکیب چلسی به میدان برود، آنها تعجب خواهید کرد."

 

البته سرمربی چلسی بعد از پایان بازی برابر وست برومویچ نیز خشم خود را از مارکوس آلونسو پنهان نکرده بود. لمپارد ضمن انتقاد از مدافع اسپانیایی تاکید کرد که او روی صحنه گل مرتکب یک اشتباه واضح شده است؛ صحبت‌هایی که لمپارد آنها را درباره خرید جدید چلسی یعنی تیاگو سیلوا نیز مطرح کرد.

 

 

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.