دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکومادرید به تمجید از توانایی های لوییس سوارز، مهاجم جدید تیمش پرداخت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

لوییس سوارز تنها چند روز بعد از انتقال به اتلتیکومادرید شروعی رویایی را در این تیم تجربه کرده و طی 20 دقیقه در دیدار مقابل گرانادا موفق به زدن دو گل و ارسال یک پاس گل شد. دیگو سیمئونه مدعی شد سوارز قادر است در کنار دیگو کاستا در ترکیب ثابت روخی بلانکوس قرار گیرد و سبک بازی این دو بازیکن با یکدیگر تفاوت دارد.

دیگو سیمئونه گفت: "از نظر من دیگو کاستا و لوییس سوارز هر دو می توانند در ترکیب ابتدایی قرار گیرند و در طول 90 دقیقه آنها هم قادرند همزمان در میدان بوده و هم به تنهایی در ترکیب اتلتیکومادرید قرار گیرند.

سبک بازی دیگو کاستا متفاوت از لوئیز سوارز است. او بیشتر به جناحین حرکت کرده و بازی را باز می کند. اما سوارز همیشه دایره حرکات محدودتر داشته، حضور پررنگ در محوطه دارد و مهم تر از همه قادر به ارائه بازی ترکیبی هنگام پشت به دروازه بودن نیز است. بنابراین قطعا آنها می توانند کنار هم بازی کنند، اما ما در لحظه و بسته به شرایط تصمیم می گیریم. مهم این است که هر دو بازیکن با تمام توان برای اتلتیکومادرید بازی کنند. لوییس سوارز سابقه فوق العاده ای در فوتبال داشته و با فروتنی و تواضع کارش را در اتلتیکو آغاز کرد و البته نشان داد چقدر می تواند برای تیم مفید باشد."

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.