کومان:نیازی نداشتیم به کارت قرمز لنگله اعتراض کنیم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از واکنشی که تیمش به ۱۰ نفره شده در بازی مقابل سلتاویگو نشان داد ابراز رضایت کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

تیم فوتبال بارسلونا شب گذشته (پنجشنبه) در دیداری خارج از خانه از هفته چهارم لالیگا میزبان خود سلتاویگو را در حالی با نتیجه 3 بر صفر شکست داد که از دقیقه 42 با اخراج کلمن لنگله 10 نفره شده بود. تنها یکی از گل‌های بارسلونا قبل از 10 نفره شدن این تیم به ثمر رسید و دو گل دیگر بعد از اخراج مدافع میانی فرانسوی کاتالان‌ها ثبت شد.

رونالد کومان سرمربی تیم فوتبال بارسلونا پس از بازی گفت: تصمیم داور برای دادن کارت زرد دوم به لنگله قابل بحث بود و به نظر من هم تصمیمش سختگیرانه بود. قضاوت کردن کار سختی است. با این حال لازم نبود که درباره تصمیم او بحث کنیم. به نظرم مهمتر از آن این است که درباره عملکرد ما با وجود 10 نفره شدن بحث کنیم. من به تیمم به خاطر عملکردی که در این بازی داشت، افتخار می‌کنم. تیم ما سخت تلاش کرد و بازی‌ خوبی انجام داد. بازی‌مان نظم داشت و همین باعث شد که با وجود 10 نفره شدن به هدف‌مان برسیم. به نظر من بارسلونا دارد کارش را خوب انجام می‌دهد. این نتیجه باعث شد که ببینیم در مسیر درستی در حال حرکت هستیم.

کومان افزود: صحبت‌هایی که بین دو نیمه با بازیکنانم درباره سیستم بازی‌‌مان کردیم مهم بود و به همین دلیل ما یک بازی یکدست ارائه کردیم و در نهایت هم فکر می‌کنم که نتیجه بازی عادلانه بود. من درباره اتفاقاتی که فصل گذشته برای بارسلونا رخ داد نمی‌توانم نظر بدهم، اما از اولین روزی که به این تیم آمدم همه بازیکنان را تشنه موفقیت دیدم. آنها با تمام وجودشان تمرین و همان‌گونه بازی می‌کنند که در تمرینات نشان می‌دهند. در این بازی هم آنها تا ثانیه آخر تلاش کردند و نشان دادند که از نظر فیزیکی وضعیت خوبی دارند. مانند هر مربی دیگری من هم به زمان نیاز دارم، اما این تیم بهتر از چیزی است که شما ممکن است فکر کنید. ما الان شش امتیاز داریم و در دو بازی اخیرمان هفت گل زده‌ایم و هیچ گلی هم نخورده‌ایم. این نشان می‌دهد که بارسلونا در حال پیشرفت است.

در پیروزی بارسلونا در ورزشگاه بالایدوس، لیونل مسی و آنسو فاتی نقشی کلیدی ایفا کردند. کومان درباره عملکرد دو بازیکن خط حمله تیمش اظهار داشت: آنها خیلی خوب بودند، مثل سایر اعضای تیم. لئو حرکات بدون توپ فراوانی داشت.

سرمربی کاتالان‌ها در پایان راجع به همگروه شدن تیمش با یوونتوس در گروه G‌ لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد و گفت: می‌دانیم که یوونتوس نسبت به سایر رقبای‌مان قوی‌تر است. امیدواریم که امسال بتوانیم به مرحله حذفی رقابت‌ها صعود کنیم. در واقع ما باید صعود کنیم.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.