ستاره ژاپنی مارسی ادعاهای اخیر درباره اینکه نیمار ستاره PSG به او توهین نژادی کرده بوده را تکذیب کرد.

به گزارش فرتاک ورزشی،

 بعد از جنجالهای شدیدی که دیدار ماه گذشته پاری سن و ژرمن و مارسی در فرانسه به دنبال داشت و نیمار و آلوارو گونزالس محورهای اصلی این جنجالها بودند در روزهای اخیر ادعا شده بود که نیمار که خودش مدعی بود در آن مسابقه به او توهین نژادی شده، خطاب به هیروکی ساکای بازیکن مارسی از توهین نژادپرستانه استفاده کرده. اما ساکای حالا این ادعاها را تکذیب کرد.

در جریان دیدار پرتنش PSG و مارسی در ماه سپتامبر پنج بازیکن دو تیم از زمین اخراج شده و نیمار بازیکن حریف آلوارو گونزالس را به توهین نژادی متهم کرد. با اینکه فدراسیون فوتبال فرانسه در نهایت نیمار و گونزالس را به دلیل کمبود دلیل و مدرک تبرئه کرده بود اخیراً ادعا شده که نیمار در همان بازی خطاب به هیروکی ساکای ژاپنی توهین نژادی کرده.

01532643

01531988

01532645

ساکای با انتشار یک پست اینستاگرامی این ادعا را رد کرد و گفت: " دو هفته سختی بود ولی خوشحالم که دو بازیکنی که در تنش درگیر بودند جریمه و مجازات نشدند. هیچکس علیه من صحبتی تحقیرآمیز نکرده بود. ما در جریان مسابقه کمی با هم بحث کردیم که بحث مان ناگهان احساسی شد. حالا همه چیز تمام شده و مهم این است که مارسی آن بازی را برده. من دفعه آینده هم همه سعی ام را خواهم کرد که شما هواداران شاهد دربی جذابی بین مارسی و PSG باشید".

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.