با ابتلای دو تن از اعضای تیم فوتبال یوونتوس به ویروس کرونا بازی این تیم و ناپولی در هفته سوم سری A در هاله از ابهام قرار گرفته است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

باشگاه یوونتوس اعلام کرد که دو تن از اعضای این تیم به کرونا مبتلا شده‌ و به همین دلیل سایر اعضا هم فعلاً به قرنطینه رفته‌اند تا از آنها تست کرونا گرفته شود.

این در حالی است که یوونتوس فردا شب (یکشنبه) میزبان ناپولی است و پیش از این دو بازیکن تیم میهمان پیوتر زیلینسکی و الجیف الماس و یکی از اعضای کادر فنی آن هم به کرونا مبتلا شده‌اند.

طبق اعلام باشگاه یوونتوس دو فرد مبتلا نه جزو بازیکنان، نه اعضای کادر فنی و نه از کادر پزشکی هستند اما طبق پروتکل‌های بهداشتی فدراسیون فوتبال ایتالیا تمامی اعضای باید به قرنطینه بروند تا عدم ابتلای آنها به کرونا اثبات شود.

در همین حال سایت ناپولیستای ایتالیا مدعی شده که اعضای تیم فوتبال ناپولی امشب (شنبه) عازم تورین نخواهند شد چرا که مقامات شهر ناپل سفر اعضای این تیم به تورین در مقطع فعلی را ناامن دانسته‌اند. این تصمیم در حالی اتخاذ شده که طبق پروتکل‌های تعریف شده توسط سازمان لیگ فوتبال ایتالیا یک تیم تا زمانی که 13 بازیکن شامل یک دروازه‌بان برای انجام یک بازی داشته باشد، نمی‌تواند بازی‌اش را به زمان دیگری موکول کند. گویا پروتکل‌های بهداشتی شهر ناپل با مقررات بهداشتی سازمان لیگ ایتالیا تفاوت دارد و عمل به آنها ارجح به پروتکل‌های بهداشتی تعیین شده برای مسابقات ورزشی است.

صبح امروز باشگاه جنوای ایتالیا نیز اعلام کرده بود که شمار بازیکنان مبتلا به کرونا در این تیم به 17 نفر افزایش پیدا کرده که با احتساب دیگر اعضای مبتلا تعداد آنها به 22 نفر می‌رسد. باشگاه آتالانتا نیز از ابتلای یکی از بازیکنان این تیم به کرونا خبر داد. همچنین دیدار تیم‌های جنوا و تورینو که قرار بود امروز برگزار شود که آن هم به دلیل وضعیت تیم جنوا به زمان دیگری موکول شد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.