وین رونی می‌گوید منچستریونایتد اگر به دنبال خرید یک ستاره گران‌قیمت است باید هری کین را به خدمت بگیرد و نه جیدون سانچو را.

به گزارش فرتاک ورزشی،

وین رونی ستاره سابق منچستریونایتد می‌گوید این باشگاه در آخرین روزهای باقی مانده از فصل نقل و انتقالات‌، اولویت خود را اشتباه تعریف کرده و اگر می خواهد بیش از 110 میلیون یورو برای خرید یک بازیکن خرج کند باید به دنبال خرید مهاجمی مثل هری کین باشد نه وینگری مثل جیدون سانچو.

یونایتد در طول تابستان تلاش زیادی برای خرید جیدون سانچو کرد ولی بر سر قیمت او تا این لحظه با بوروسیا دورتموند به توافق نرسیده. از طرف دیگر یونایتد به جذب ادینسون کاوانی ستاره اروگوئه‌ای پاری سن ژرمن بسیار نزدیک شده است. رونی اما می‌گوید یونایتد باید سرمایه گذاری‌اش را روی خرید یک شماره 9 گلزن معطوف کند و در حال حاضر کسی را بهتر از هری کین سراغ ندارد.

وین رونی گفت: " جیدون سانچو بازیکن درجه یکی است ولی من تعجب می‌کنم که او اولویت اول نقل و انتقالاتی یونایتد شده. چرا باید 110 میلیون یورو برای استعدادی هزینه کنید که شبیهش را در تیم تان دارید؟ میسون گرین وود در همان پست بازی می‌کند و در همان رده سنی است".

ستاره سابق یونایتد به ساندی تایمز گفت: " من ترجیح می دادم این پول صرف خرید هری کین شود. بله خرید او از تاتنهام دشوار و حتی شاید غیرممکن باشد ولی یونایتد همیشه باید برای خرید بهترینها تلاش کند و کین دقیقاً همان کسی است که سولسشر الان به او نیاز دارد. یک شماره 9 واقعی".

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.