توماس پارتی خرید جدید آرسنال با قرار دادن پستی در اینستاگرام خود وداعی احساسی با اتلتیکومادرید و هوادارانش داشت.

به گزارش فرتاک ورزشی،

از زمان حضور میکل آرتتا روی نیمکت آرسنال شایعات زیادی در رابطه با علاقه این سرمربی اسپانیایی به جذب توماس پارتی از اتلتیکومادرید به گوش رسید؛ موضوعی که در چند ماه اخیر به اوج خود رسید و گفته شد که آرتتا از سران آرسنال درخواست کرده هر طور که شده این هافبک غنایی را به خدمت بگیرند.

با این حال جذب پارتی برای آرسنال کار بسیار دشواری بود چرا که به نظر می رسید سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید یعنی دیگو سیمئونه علاقه ویژه ای به این بازیکن دارد. حتی در چند مقطع گفته شد که باشگاه اسپانیایی با این انتخاب مخالفت کرده اما نهایتاً در آخرین دقایق پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی بود که توپچی‌ها بالاخره این بازیکن را به خدمت گرفتند.

توماس پارتی که سالهای بسیار خوبی را در اتلتیکومادرید پشت سر گذاشت، بعد از جدایی از این تیم پیامی احساسی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. او نوشت: " هواداران عزیز امروز من از همه شما تشکر می کنم. چندین سال است که اتلتیکو خانه من است و بخشی از این خانواده همیشه در کنار من خواهند بود. من می خواهم از باشگاه به خاطر اعتمادی که از روز اول به من نشان داد تشکر کنم اما مهم تر از همه به خاطر این طرفداران شگفت انگیز که از همان لحظه اول من را پذیرفتند و نشان داد که هرگز از باور خود دست نمی کشند چه در  لحظات خوب و چه در اوقات بد."

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.