منبع ESPN مدعی شد که منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی هیچ کدام از اهداف اوله گنار سولسشر را جذب نکرده است.

به گزارش فرتاک ورزشی،

منبع ESPN مدعی شد که منچستریونایتد در نقل و انتقالات تابستانی هیچ کدام از اهداف اوله گنار سولسشر را جذب نکرده است.

منچستر یونایتد فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر انگلیس را بسیار ناامیدکننده آغاز کرد و در خانه مقابل کریستال پالاس شکست خورد. شیاطین سرخ پس از آن در یک دیدار دشوار و بعد از ارائه عملکردی بحث برانگیز برایتون را شکست دادند.

اوج تیره روزی های منچستریونایتد در فصل جدید اما به بازی ابتدای هفته این تیم در مقابل تاتنهام بر می گردد؛ جایی که آنها در اولدترافورد با نتیجه باورنکردنی 6-1 از حریف خود شکست خوردند تا در همین ابتدای فصل گمانه زنی هایی درباره احتمال برکناری اوله گنار سولسشر شنیده شود.

بسیاری اما معتقد هستند که دلیل اصلی عدم موفقیت منچستر یونایتد تا به اینجا عملکرد نه چندان خوب این تیم در نقل و انتقالات تابستانی بوده است. حالا اما ESPN ادعای تامل برانگیزی را در این باره مطرح کرده و می‌گوید که باشگاه انگلیسی نتوانسته هیچ کدام از بازیکنان مورد نظر سرمربی نروژی را به خدمت بگیرد.

بر اساس گزارش ESPN سولسشر بازیکنانی نظیر جیدون سانچو، ناتان آکه و دایوت اوپامکانو را به باشگاه معرفی کرده اما هیچ کدام از این خرید ها عملی نشده است. از طرفی به نظر می رسد که دانی فن دبیک و ادینسون کاوانی، دو خرید جدید این تیم خیلی به مذاق سرمربی نروژی خوش نیامده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.