منچستریونایتد در نظر دارد رافائل واران، مدافع فرانسوی رئال مادرید را جذب کند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

رافائل واران فرانسوی در حال سپری کردن دهمین فصل حضور خود در رئال مادرید است و تا سال 2022 با این تیم قرارداد دارد. در صورت عدم توافق برای تمدید قرارداد، تابستان سال آینده در سرنوشت واران بسیار مهم خواهد بود. به نظر می رسد یونایتد برای جذب رافائل واران باید 70 میلیون یورو پرداخت کند، اما این باشگاه به شدت به تقویت خط دفاعی اش احتیاج دارد و به همین دلیل احتمال انتقال واران به اولدترافورد کم نیست.

اگرچه رافائل واران در سال 2017 مدعی شد هرگز قصد جدایی رئال مادرید را در سر ندارد، اما مدت زمان زیادی از قرارداد او نمانده و آینده این بازیکن در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. اما واران برای این انتقال یک شرط دارد و یونایتد باید در لیگ قهرمانان اروپا حاضر باشد. واران می خواهد در بالاترین سطح بازی کند و بنابراین یونایتد باید فصل را در جمع چهار تیم برتر به پایان برسد.

 

البته زین الدین زیدان علاقه زیادی به رافائل واران دارد و خود او این مدافع را در جوانی به ژوزه مورینیو معرفی کرد. بدین ترتیب اگر زیدان بر مسند کار باشد، یونایتد کار آسانی برای توافق با رئال مادرید نخواهد داشت. در دوران حضور مورینیو در یونایتد نیز این باشگاه برای خرید رافائل واران اقدام کرد که نتیجه مثبتی در پی نداشت.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.