هواداران بارسلونا خواهان دادن یک فرصت جدید به عثمان دمبله هستند.

به گزارش فرتاک ورزشی،

در نقل و انتقالات تابستانی سال 2017 بود که بعد از جدایی نیمار از بارسلونا و پیوستن این فوق ستاره برزیلی به پاری سن ژرمن، باشگاه کاتالانی در پی یافتن جایگزین برای او اقدام کرد و در این راستا وینگر فرانسوی دورتموند یعنی عثمان دمبله را به خدمت گرفت.

ستاره فرانسوی اما هیچ گاه نتوانسته طی فصول اخیر انتظارات هواداران را برآورده کند و دائماً با مصدومیت های پیاپی و البته بلندمدت دست و پنجه نرم کرده است؛ موضوعی که باعث شده همواره شایعات زیادی در رابطه با علاقه بارسا به فروش این بازیکن مطرح شود.

در نقل و انتقالات تابستانی امسال اما این شایعات به اوج خود رسید و حتی در مقطعی گفته شد که انتقال عثمان دمبله به منچستریونایتد قطعی شده است اما نهایتاً در آخرین لحظات این اتفاق منتفی شد تا وینگر فرانسوی حداقل یک فصل دیگر در بلوگرانا به کارش ادامه دهد.

 

رونالد کومان، سرمربی هلندی بارسا اما تا به اینجا علاقه زیادی به استفاده از دمبله نشان نداده است. با این حال در یک نظرسنجی که مارکا مطرح کرده 86 درصد از هواداران بارسا خواهان دادن یک فرصت دوباره به این بازیکن توسط رونالد کومان هستند و به نوعی حمایت خود را از این ستاره همیشه مصدوم نشان داده‌اند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.