رونالد کومان سرمربی بارسلونا تایید کرد که خواهان جذب جورجینیو واینالدوم ستاره هلندی لیورپول شده بود.

به گزارش فرتاک ورزشی،

نقل و انتقالات تابستانی 2020 به اتمام رسید بدون اینکه بارسلونا بتواند تمام درخواست های سرمربی جدید خود را برآورده کند.

رونالد کومان جورجینیو واینالدوم و ممفیس دیپای را در فهرست خود قرار داده بود و یک مدافع میانی هم می خواست که در نهایت بارسا نتوانست هیچکدام را جذب کند. واینالدوم اخیرا در یک مصاحبه گفته بود که از بارسا پیشنهاد داشت ولی خیلی جدی نبود و مذاکراتی رسمی هم صورت نگرفت.

کومان در مصاحبه با NOS و در مورد پیشنهاد به واینالدوم گفت:« بله او را می خواستم و در فهرستم بود ولی مشکلات اقتصادی باشگاه اجازه نمی داد برای جذب واینالدوم اقدام کنیم.»

بارسا در اواخیر دهه 90 و با لوئیس فان خال پر از ستاره های هلندی بود ولی کومان معتقد است الان چنین چیزی ممکن نیست:« فرانکی دی یونگ، من و آلفرد شرودر(دستیار کومان) سه هلندی بارسا هستیم. دوست داشتم حداقل دو بازیکن هلندی در بارسا در اختیار داشته باشم که نشد. دوران فن خال معتقدم بیش از اندازه بازیکن هلندی در بارسا بود و الان اصلا امکانش وجود ندارد و به نظرم خیلی هم منطقی نیست.»

جذب دیپای:« ممفیس بازیکن فوق العاده ای است که هم می تواند مهاجم نوک باشد و هم بال چپ. او در دوئل ها معمولا برنده است و شم گلزنی خوبی هم دارد. کار با توپش در سطح بالایی قرار دارد و در مجموع بازیکن موثری برای تیمش است. من با او در تیم ملی هلند کار کرده ام و وقتی با یک بازیکن کار می کنید و جواب می گیرید، یعنی می تواند با شما در تیمی دیگر هم جواب بدهد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک ورزشی کلیک کنید.